ЛИКОНД-ДНЕПР. Кондиционеры Daikin в Днепропетровске

Кондиционеры Daikin в Днепропетровске

 
Компания «ЛИКОНД-Днепр» представляет полный спектр продукции Daikin: кондиционерного и холодильного оборудования всех видов, конфигураций и систем любой сложности - для жилых помещений, помещений коммерческого и промышленного назначения.
Главная
О компании ЛИКОНД-Днепр
О компании Daikin
Объекты
Наши дилеры
Новости
Кондиционеры Daikin
Подбор кондиционера Daikin
Контакт


Мировые новости
Новости от Daikin
Новости компании
Это интересно


ЛИКОНД


624225389
Начальная Новости Новости от Daikin


Страница:  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » 

05.04.2018 | Новости от Daikin
Чи поширюватимуться системи VRF на холодоагенті R32 в Японії та усьому світі?
У серпні поточного року компанія Daikin планує вивести на ринок систему Green Multi типу VRF, застосувавши таким чиним вперше в галузі гідрофторвуглецевий холодоагент R32.
Читать дальше »

16.03.2018 | Новости от Daikin
Daikin виборює п’ять нагород IF Design
Німеччина: Системи кондиціювання повітря, тепловий насос та засоби керування виробництва Daikin отримали 9 Березня цього року п'ять нагород IF Design Award на урочистій церемонії вручення у мюнхенському BMW Welt.
Читать дальше »

15.03.2018 | Новости от Daikin
R32 дорослішає на MCE
Італія: Через значний ціновий та логістичний тиск на холодильний агент R410A, нова робоча суміш R32 з низьким показником Потенціалу Глобального Потепління GWP нарешті досягла повноліття на цьоготижневому міжнародному кліматичному шоу Mostra Convengno Expocomfort (MCE) завдяки широкому представництву на стендах усіх провідних кондиціонерних виробників.
Читать дальше »

13.03.2018 | Новости от Daikin
Daikin успішно впроваджує користувацький інтерфейс управління готельними кімнатами для системи Oracle PMS
Новий інтерфейс Daikin PMS, що вже отримав цілу низку ринкових застосувань, безпосередньо пов'язує кліматичне обладнання Daikin з системою готельного менеджменту Oracle Opera PMS.
Читать дальше »

06.03.2018 | Новости от Daikin
Daikin презентує нову касету Kokotasu для невеликих приміщень
27 лютого 2018 року компанія Daikin вивела на ринок касетний тип внутрішнього блоку під назвою Kokotasu, що призначений для невеликих кімнат. Завдяки найменшому розміру в своєму класі, Kokotasu може встановлюватись у вузьких просторах, таких як туалети, кухні або передпокоях.туалет, кухня або передпокої.
Читать дальше »

03.03.2018 | Новости от Daikin
DAIKIN на выставке MCE 2018: демонстрация сущности комфорта
На выставке “Mostra Convegno Expocomfort 2018” (MCE 2018), которая будет проходить в Милане с 13 по 16 марта 2018 года, компания Daikin представит широкий ассортимент своего оборудования.
Читать дальше »

01.03.2018 | Новости от Daikin
Daikin вивчатиме та пропонуватиме інформацію про взаємодію офісних співробітників
TOKYO – Світовий кліматичний гігант Daikin Industries планує забезпечити свої кондиціонери можливістю збору даних про рух офісних працівників та їх робочі середовища з метою започаткування нового консалтингового сервісу щодо створення ефективніших робочих місць.
Читать дальше »

28.02.2018 | Новости от Daikin
Daikin зміцнює позиції на ринку комерційної вентиляції завдяки новим технологічним розробкам
Компанія Daikin, зосереджуючи увагу на енергоефективності та компактних рішеннях для комерційних застосувань, представила дві нові компактні вентиляційні системи з рекуперацією тепла, що не тільки відповідають новим вимогам Директиви ERP для продукції, пов’язаної із споживанням енергії, але й суттєво їх перевищують.
Читать дальше »

27.02.2018 | Новости от Daikin
Daikin стремится предвосхитить запросы покупателей и предложить им то, что они захотят до того, как узнают об этом
Со времен запуска первого автономного кондиционера (PAC-Packaged air conditioner) в Японии в 1951 году, компания Daikin создала и предложила культуру кондиционирования воздуха, меняющую сам образ жизни людей в лучшую сторону.
Читать дальше »

26.02.2018 | Новости от Daikin
Синергія інновації та креативу: Daikin презентує нову кліматичну розробку Stylish
У березні 2018 року компанія Daikin Europe N.V. виводить на ринок нову елегантну систему кондиціювання повітря настінного монтажу під назвою Stylish з новим дизайном та унікальними функціями.
Читать дальше »

23.02.2018 | Новости от Daikin
Daikin India засновує Японо-Індійський Інститут Виробництва
У 2016 році Індія та Японія підписали меморандум про співпрацю з метою створення чотирьох японсько-індійських інститутів виробництва JIM в Індії. Метою меморандуму є сприяння передачі японських виробничих навичок майбутнім індійським фахівцям.
Читать дальше »

22.02.2018 | Новости от Daikin
Daikin виводить на ринок чергові моделі на R32
ЄВРОПА: Світовий кліматичний важковаговик Daikin планує випустити на Європейський ринок дві нові моделі кондиціонерів побутового призначення на холодильному агенті R32 – Stylish та Sensira.
Читать дальше »

20.02.2018 | Новости от Daikin
Провідна галузева подія Daikin – на своєму практичному прикладі
Четверта Загальногалузева Кліматична Конференція Daikin LAC проходитиме цього року з 18 по 20 квітня у Гамбурзі. Причина зміни місця проведення – відкриття готелю Nordport Plaza, чия кліматична система була запроектована за участю та в тісній партнерській співпраці із славетним кондиціонерним виробником Daikin.
Читать дальше »

19.02.2018 | Новости от Daikin
Daikin звітує про рекордні продажі своєї продукції
Японія: Провідний кондиціонерний виробник Daikin анонсує рекордні показники продажу та прибутків за третій квартал 2017 фінансового року (з квітня по грудень).
Читать дальше »

16.02.2018 | Новости от Daikin
Погляд зсередини: Технологічний та Інноваційний Центр Daikin в Осаці, Японія
Багато років тому Японська компанія Honda Motor Company створила слово "waigaya", що означає розмову великої кількості людей у відкритому та спільному робочому просторі. Галерея "Waigaya Stage" у новому Технологічному та Інноваційному Центрі Daikin TIC дозволяє його 700 дослідникам та інженерам легше та ефективніше співпрацювати над новими розробками компанії.
Читать дальше »

14.02.2018 | Новости от Daikin
Daikin активно підвищує показниками енергетичної ефективності будівель
Велика Британія: Компанія Daikin UK оприлюднила дати своїх майбутніх семінарів Прогресивне Мислення, що присвячені Оптимізації Проектування та Енергетичної Ефективності Будівель.
Читать дальше »

12.02.2018 | Новости от Daikin
Daikin купує провідного розробника холодильних систем на CO2
Іспанія: Світовий кліматичний лідер Daikin придбав місцеве підприємство Tewis Smart Systems із штаб-квартирою у Валенсії, що є чільним проектувальником та технічним розробником систем охолодження на CO2 для ринку роздрібної торгівлі харчовими продуктами.
Читать дальше »

31.01.2018 | Новости от Daikin
Daikin модернізує систему VRV з водяним охолодженням
Бельгія: Світовий кліматичний важковаговик Daikin представив ринку суттєву модернізацію своєї системи VRV з водяним охолодженням, серії VRV IV W+, із зниженим об’ємом холодоагентної заправки та підвищеним рівнем ефективності.
Читать дальше »

30.01.2018 | Новости от Daikin
Daikin допомагає Національному Трасту задовольнити свої екологічні амбіції
Модернізація існуючої опалювальної системи до технології теплового насосу з повітряним джерелом тепла дозволить Британському Національному Трасту досягнути своїх екологічних цілей до 2020 року – генерації 50% своєї енергії з відновлюваних енергетичних джерел.
Читать дальше »

29.01.2018 | Новости от Daikin
Daikin – перший на ринку виробник побутового теплового насосу на R32
Європа: Світовий кліматичний лідер Daikin – піонер кондиціювання повітря на холодоагенті R32 – стане першою компанією, що виведе на ринок побутовий тепловий насос типу повітря-вода на новому холодильному агенті із зниженим Потенціалом Глобального Потепління GWP.
Читать дальше »

 


Главная | Контакт
Copyright © 2008-2018 «ЛИКОНД-Днепр», кондиционеры Daikin в Днепропетровске.
кондиционеры в днепропетровске, кондиционеры днепропетровск, daikin днепропетровск, daikin emura, чиллеры daikin
Тел: (056) 372-48-78